Produkty

Zarządzanie dostawami

Warto wykorzystać nowoczesne rozwiązania, takie jak specjalne systemy zarządzania dostawami, by usprawnić działania przedsiębiorstwa i polepszyć wydajność pracy. Mamy możliwość dostarczenia niezbędnych czujników i urządzeń, które np. mogą automatycznie podawać rozmaite palety z towarem.

Poznaj inne produkty
Zarządzanie łańcuchem dostaw w fabryce

System automatycznego zarządzania dostawami umożliwia kontrolę nad stanami komponentów i dostawę ich w odpowiednim czasie i ilości. Dzięki zastosowaniu różnego rodzaju czujników można na bieżąco śledzić stan elementów na supermarketach i stanowiskach montażowych w trybie ‚on line.

Pracownicy w obszarze wysyłek / kittingu na monitorach LCD lub tabletach śledzą stany podzespołów na poszczególnych torach rolkowych (ID.SHELF), powierzchniach odkładczych (ID.WEIGHT, ID.WATCH). Czujniki pracują w sieci WIFI o częstotliwości 868MHz, dzięki czemu akumulatory wystarczają na kilka lat i nie ma potrzeby stosowania okablowania.

System można uzupełnić wózkami AGV które automatycznie mogą dostarczać komponenty (pojemniki, palety) w odpowiednie miejsce, a puste pojemniki odbierać.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Przykładowe zastosowania
Wprowadź swoją firmę
na nowy poziom