Lean Technology

milkrun

Doskonałym rozwiązaniem w obszarze produkcji są ramy C/E/H. Głównym zastosowaniem jest praca jako zestawy wagonów w tzw. MILKRUN’ie. Mogą być transportowane przez samojezdne wózki AGV lub tradycyjne wózki elektryczne.

     

Dzięki zastosowaniu systemu samo-wiodącemu, pociągi mogą się przemieszczać w nawet wąskich alejkach – pierwszy i ostatni wagon jedzie praktycznie tym samym torem.

 

Dbałość o szczegóły i praktyczne rozwiązania czyni, że nasze konstrukcje przez długi czas pozostaną niezawodne.  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych  technologii ramy mogą pracować zarówno w hali jak i na zewnątrz, będąc narażone na deszcz czy nawet śnieg. Zastosowanie dodatkowych kurtyn ochronnych zabezpiecza transportowane komponenty m. in przy rozładunku z TIR’a lub przy transporcie z hali do hali.

Łatwy dostęp do transportowanych części redukuje straty (muda) związane z pakowaniem i rozpakowywaniem oraz eliminuje stosowanie dodatkowych zabezpieczeń tj. pojemniki czy kartony. Dodatkowo, zarówno ramy jak i kurtyny moga być produkowane w kolorach koncernowych wraz z logiem lub innymi oznaczeniami operatora. Większość elementów konstrukcji może być niezależnie dostosowywana w zależności od zmieniającego się zastosowania w myśl ideli – continous improvement – czyli nieustannemu dążeniu do doskonałości.

 

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z produktami i usługami oferowanymi przez naszą firmę. Są to szeroko rozumiane rozwiązania dla transportu wewnętrznego:

Kontakt z Lean Technology

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

 

Lean Technology Poland Sp. z o.o. Sp. k.

04-210 Warszawa, ul. Ludwisarska 9 lok. 60

NIP 113-289-88-37

tel: +48 602 530 264

e-mail: info@lean-technology.pl

zapraszamy do kontaktu

Lean Technology