Produkty

Tzw. „kursy mleczarza” (milk run), to nic innego jak system (najczęściej wózkowy) szybko dostarczający rozmaite elementy na właściwą linię produkcyjną. Oferujemy produkcję takich systemów, cechujących się trwałością i niezawodnością, które w pełni dopasowujemy do potrzeb przedsiębiorstw.

Poznaj inne produkty

Doskonałym rozwiązaniem w obszarze produkcji są ramy C/E/H. Głównym zastosowaniem jest praca jako zestawy wagonów w tzw. MILKRUN’ie. Mogą być transportowane przez samojezdne wózki AGV lub tradycyjne wózki elektryczne.

rama MILKRUN MOTHERCART C/E/H
rama MILKRUN MOTHERCART C/E/H

Dzięki zastosowaniu systemu samo-wiodącemu, pociągi mogą się przemieszczać w nawet wąskich alejkach – pierwszy i ostatni wagon jedzie praktycznie tym samym torem.

Dbałość o szczegóły i praktyczne rozwiązania czyni, że nasze konstrukcje przez długi czas pozostaną niezawodne.  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych  technologii ramy mogą pracować zarówno w hali jak i na zewnątrz, będąc narażone na deszcz czy nawet śnieg. Zastosowanie dodatkowych kurtyn ochronnych zabezpiecza transportowane komponenty m. in przy rozładunku z TIR’a lub przy transporcie z hali do hali.

rama MILKRUN MOTHERCART E zabezpieczająca transportowane komponenty przed warunkami atomosferycznymi
rama MILKRUN MOTHERCART E zabezpieczająca transportowane komponenty przed warunkami atomosferycznymi

Łatwy dostęp do transportowanych części redukuje straty (muda) związane z pakowaniem i rozpakowywaniem oraz eliminuje stosowanie dodatkowych zabezpieczeń tj. pojemniki czy kartony. Dodatkowo, zarówno ramy jak i kurtyny moga być produkowane w kolorach koncernowych wraz z logiem lub innymi oznaczeniami operatora. Większość elementów konstrukcji może być niezależnie dostosowywana w zależności od zmieniającego się zastosowania w myśl ideli – continous improvement – czyli nieustannemu dążeniu do doskonałości.

Przykładowe zastosowania
Wprowadź swoją firmę
na nowy poziom