Produkty

Roboty mobilne AGV / AMR

Doskonała wydajność, minimalizacja strat, zwiększenie szybkości – dzięki oferowanym w tej kategorii wózkom samojezdnym, poprawa działania przedsiębiorstwa w tych aspektach jest pewna. Mamy możliwość wykonania rozmaitych systemów, które będą stworzone wg odpowiednich wymagań przedsiębiorstwa.

Poznaj inne produkty
Lean Technology AMR

ROBOTY MOBILNE AGV ( ROBOTY AGV - Automated Guided Vehicles) oraz AMR (Autonomous Mobile Robot) zapewniają bezobsługowy transport komponentów z obszaru magazynowego w obszar montażu. AGV / AMR może pełnić zarówno funkcję „lokomotywy” ciągnącej „wagoniki”, jak również samodzielnego pojazdu wiozącego bezpośrednio na sobie komponenty.

KOMPAKTOWY ROBOT AMR

Oferta obejmuje zarówno najprostsze wózki, które są dostarczane w formie zestawu do samodzielnego złożenia po dedykowane rozwiązania działające w sieci bezprzewodowej, wyposażone w wiele akcesoriów np. elektrorolki do automatycznego załadunku i rozładunku pojemników. Obciążenie do 2.000kg.

ROBOT MOBILNY AMR

W razie potrzeby oferujemy kompleksowe rozwiązania w oparciu wiele nowoczesnych technologii ułatwiających umieszczanie komponentów na wózkach.

System automatycznego ładowania akumulatorów

Bezpieczeństwo

W razie potrzeby można wyposażyć AGV w system automatycznego ładowania. Wyeliminuje to proces wymiany akumulatorów. AGV po zatrzymaniu w odpowiednim miejscu podłącza się pod układ zasilania i ładuje akumulatory.

Samojezdne wózki AGV wyposażone są w niezbędne czujniki.

Robot AMR / AGV z funkcją podnoszenia

AMR LIFT - robot z funkcją podnoszenia ładunku

.

Robot AGV / AMR z systemem elektrorolek

Tego tupu roboty umożliwiają automatyczne zasilenie i odbieranie komponentów z linii montażowej - m.in palety, pojemniki.

Robot AMR z funkcją elektrorolek do automatycznego załadunku i odbioru komponentów
Robot AMR z 2-ma poziomami elektrorolek

Roboty AMR do transportu palet - widłowe

Robot AMR do transportu palet / skrzyniopalet itd
Robot AMR do transportu i sztaplowania palet / skrzyniopalet itd

Roboty mają zastosowanie w setkach fabryk i magazynów.

branża: motoryzacyjna, AGD, elektroniczna, spożywcza itd

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Przykładowe zastosowania
Wprowadź swoją firmę
na nowy poziom