Produkty

Wózki samojezdne AGV - Roboty AGV

Doskonała wydajność, minimalizacja strat, zwiększenie szybkości – dzięki oferowanym w tej kategorii wózkom samojezdnym, poprawa działania przedsiębiorstwa w tych aspektach jest pewna. Mamy możliwość wykonania rozmaitych systemów, które będą stworzone wg odpowiednich wymagań przedsiębiorstwa.

Poznaj inne produkty
AGV INDEVA

Wózki samojezdne AGV ( ROBOTY AGV - Automated Guided Vehicles) zapewniają bezobsługowytransport komponentów z obszaru magazynowego w obszar montażu. AGV może pełnić zarówno funkcję „lokomotywy” ciągnącej „wagoniki”, jak również samodzielnego pojazdu wiozącego bezpośrednio na sobie komponenty.

Oferta obejmuje zarówno najprostsze wózki, które są dostarczane w formie zestawu do samodzielnego złożenia po dedykowane rozwiązania działające w sieci bezprzewodowej, wyposażone w wiele akcesoriów np. elektrorolki do automatycznego załadunku i rozładunku pojemników. Obciążenie do 2.000kg.

W razie potrzeby oferujemy kompleksowe rozwiązania w oparciu wiele nowoczesnych technologii ułatwiających umieszczanie komponentów na wózkach.

System automatycznego ładowania akumulatorów

W razie potrzeby można wyposażyć AGV w system automatycznego ładowania. Wyeliminuje to proces wymiany akumulatorów. AGV po zatrzymaniu w odpowiednim miejscu podłącza się pod układ zasilania i ładuje akumulatory.

Bezpieczeństwo

Samojezdne wózki AGV wyposażone są w niezbędne czujniki zgodne z dyrektywą 2006/42/EC. Certyfikacja dotyczy również trasy oraz pozostałych ryzyk. System skanujący (Laser Scan 3rd class) posiada do 16 obszarów kontroli, które możemy dowolnie programować.

Przykładowe zastosowania
Wprowadź swoją firmę
na nowy poziom