Produkty

Systemy lokalizacji

Optymalizacja pracy przedsiębiorstwa jest zadaniem bardzo trudnym. Aby je ułatwić i umożliwić podjęcie prawidłowych, dobrych decyzji, polecamy proponowane przez nas specjalne systemy lokalizacji w czasie rzeczywistym, które opierają się na założeniu czujników monitorujących wydajność i ruch na hali.

Poznaj inne produkty

Lokalizacja w czasie rzeczywistym umożliwia szybkie i precyzyjne określenie położenia obiektów. Obszar zastosowań jest ogromny m.in w produkcji, magazynowaniu i logistyce, handlu, sporcie.

Zasada działania na przykładzie magazynu – wózki wyposażone są w czujniki położenia (TAG); na ścianach i słupach rozmieszczone są elementy lokalizujące czujniki, które przekazują za pośrednictwem serwera dane do panelu sterowania, który może być wyświetlany na monitorze, tablecie lub smartfonie. Panel sterowania może być dostosowany do potrzeb użytkownika, a dane szczegółowo analizowane.

MAPA STREF – analiza ile czasu obiekty/pojazdy spędzają w różnych obszarach zakładu. Jeśli potrzebujesz porównać różne zmiany lub dni – żaden problem.

WYDAJNOŚĆ PRACY – możesz przeanalizować wydajność swojej floty. Następnie poprawić ich pracę poprzez redukcję czasów, kiedy są nieużywane.

MAPA CIEPŁA – umożliwia analizę ile czasu obiekty przebywają w wybranym obszarze. Można poprawić wydajność pracy poprzez np. eliminację ‚wąskich gardeł.

WYKRES SPAGETTI – umożliwia analizę jak się przemieszczają obiekty. Dzięki tym wykresom możesz przeanalizować czy obiekty przemieszczają się zgodnie z planem.

Przykładowe zastosowania
Wprowadź swoją firmę
na nowy poziom